...
logo

Шиномонтаж в Дніпрі

Повний комплекс послуг шиномонтажу

Сервiс на Перемозі 1

Правий берег

вул. Мандрикiвська, 54

Пн-Нд 8:00-19:00 Без вихідних

+380 98 777 16 30

Сервiс на Слобожанському

Лівий берег

пр. Слобожанський, 29А

Пн-Нд 8:00-19:00 Без вихідних

+380 98 777 47 13

Мережа автосервісів Автомотив Сервiс надає послуги:

  • Шиномонтаж
  • Балансування коліс
  • Ремонт дисків
  • Ремонт порізів
  • Ремонт шин

Прайс на заміну шин у Дніпрі:

 

Вiдгуки клієнтів

Шиномонтаж у Дніпрі

Як ви помітили в Дніпрі досить багато сервісів, які можуть запропонувати вам послуги шиномонтажу, але, як правило, економія призводить до небажаних наслідків. В Автомотив Сервісі працюють лише кваліфіковані фахівці з більшим досвідом роботи – саме це і є цінність нашої компанії.

Послуги шиномонтажу у Дніпрі:

Шиномонтаж – ми проводимо комплекс процедур (зняття/установка коліс), використовуючи тільки перевірені та фірмові мастила. Завдяки наявності боксів з підйомниками та домкратами ми виконаємо процедуру швидко та якісно.

Балансування коліс – важливий елемент у комплексі із заміни коліс, який ми виконуємо на кращому обладнанні, що гарантує точність і ви точно не відчуватимете вібрацій та дискомфорту в їзді.

Ремонт дисків – додатково пропонуємо послугу, у разі виявлення пошкодження геометрії, всі операції робимо на місці, використовуючи лише сучасні та перевірені технології ремонту.

Ремонт порізів – пропонуємо клієнтам у разі виявлення та, використовуючи перевірені та якісні латки та довговічні клеї оперативно усуваємо несправність. Вам не доведеться довго чекати чи повертатися з тією ж проблемою – ми оглянемо все колесо та перевіримо свою роботу.

Додатково ви завжди можете звернутися до Автомотив сервіс з будь-якого питання, пов’язаного з ремонтом шин. Завдяки зручному розміщенню сервісів у Дніпрі, будь-яке питання щодо шиномонтажу у Дніпрі можна вирішити швидко та надовго.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.