logo

Розвал-сходження

Вартiсть дiагностики – 300 грн.
Розвал-сходження однієї осі – 360 грн
Розвал-сходження двох осей – 550 грн

Сервiс на Перемозі 1

Правий берег

вул. Мандрикiвська, 54

Пн-Нд 8:00-19:00 Без вихідних

+380 98 777 16 30

Сервiс на Слобожанському

Лівий берег

пр. Слобожанський, 29А

Пн-Нд 8:00-19:00 Без вихідних

+380 98 777 47 13

Сервiс на Калиновій

Лівий берег

вул. Петра Бикова, 33

Пн-Пт 08:00−19:00

+380 67 777 94 37

Коли робити розвал-сходження колiс

Вартiсть дiагностики

300 грн.

Вартiсть за 1 ось

360 грн.

Вартiсть за 2 осi

550 грн.

Вiдгуки клієнтів

Розвал сходження Дніпро

Автомотів Сервіс у Дніпрі пропонує послуги “розвал сходження” – процедуру необхідно виконувати після проведення ремонту підвіски та взагалі для профілактики 1 раз на сезон. Ми пропонуємо таку послугу для наших клієнтів, але давайте розберемося навіщо вона.

Що таке розвал сходження?

Розвал сходження – налаштування та регулювання коліс на автомобілі, а саме кута положення коліс + її діагностика. Сходження – відстань між лицьовою та тильною передніх покришок. Розвал сходження регулюється лише на передній осі автомобіля. Якщо значення будуть не в нормі, це призведе до зносу покришок та інших наслідків.

Як регулювати розвал-сходження?

Розвал сходження у Дніпрі здійснюють на спеціальному обладнанні найвищого класу. Регулювання розвалу проводять шляхом зміни числа прокладок, які знаходяться між віссю нижнього важеля і передньої стійки поперечки. Сходження коригують змінюючи довжину рульових бічних тяг. Розвал сходження в Дніпрі обов’язкова процедура після будь-яких ремонтних робіт із підвіскою. Ми відрегулюємо кут ваших коліс і настроємо, щоб усе працювало коректно, але крім робіт з підвіскою існують інші причини, з яких збивається розвал-видіння:

  • непридатність та знос сайлентблоків у важелі
  • погнуті важелі
  • кульові опори, які зношені
  • дефекти в рульовому управлінні
  • підшипники маточок
  • пошкоджений підрамник

На що впливає кут розвалу-сходження?

Як ми вже писали, ця процедура є обов’язковою для будь-якого автомобіля або раз на сезон або кожні 30 тис. км. Оскільки правильний застерігає і дозволяє:

  • збільшувати термін служби покришок
  • відмінне та чітке рульове управління
  • автомобіль буде стійкий
  • зменшиться витрата

Підбивши підсумки, хочемо сказати, що в наших реаліях і з нашим, часом не найкращим дорожнім покриттям, рекомендуємо робити профілактично розвал сходження або при кожній заміні елементів підвіски. Ця процедура виконується у Дніпрі в нашому сервісі на новому та надточному обладнанні кваліфікованим спеціалістом. Записуйте на розвал сходження у Автомотів Сервіс.