...
logo

Діагностика авто Дніпро

Ціна – від 455 грн

Час проведення – 60 хвилин

Сервiс на Шинній

Правий берег

вул. Шинна, 26м

Пн-Пт 08:00-19:00

+380 98 777 25 13

Сервiс на Калиновій

Лівий берег

вул. Петра Бикова, 33

Пн-Нд 8:00-19:00 Без вихідних

+380 67 777 94 37

Сервiс на Перемозі 1

Правий берег

вул. Мандрикiвська, 54

Пн-Нд 8:00-19:00 Без вихідних

+380 98 777 16 30

Сервiс на Слобожанському

Лівий берег

пр. Слобожанський, 29А

Пн-Нд 8:00-19:00 Без вихідних

+380 98 777 47 13

Перелік робіт по діагностиці авто:

 1. Діагностика ходової частини – стан підвіски (наявність люфтів, стуків, деформацій), приводів провідних коліс (ШРУС), карданних валів, подушок ДВЗ, КПП, опор силового агрегату та ін.
 2. Діагностика гальмівної системи – стан гальмівних дисків, колодок, гальмівних магістралей, шлангів, тросів стоянкового механізму та гальмівної рідини.
 3. Перевірка технічних рідин:
  – рівень мастила в ДВЗ
  – температура застигання охолоджуючої рідини
  – стан гальмівної рідини
  – стан рідини ГУР
 4. Перевірка освітлювальних приладів

Додатково, за бажанням, – тестова поїздка з механіком.
Якщо у клієнта є скарга, він може розповісти та продемонструвати її механіку, який робитиме діагностику.

За результатами діагностики клієнт отримує повноцінний звіт про виявлені несправності та бланк із переліком 110 перевірених пунктів.

Поки триває перевірка, можна почекати авто у комфортній кімнаті очікування та випити кави, або з кавою бути біля авто.
Ми чесні, пропонуємо комфорт або, за бажанням, можливість спостерігати за процесом.

Приклад бланку:

 

диагностика авто днепр

Вiдгуки клієнтів

Діагностика авто Дніпро

Автомобіль – це комплекс механічних, електричних пристроїв та з’єднань, які в комплексі дозволяють здійснювати пересування транспортного засобу комфортно та безпечно.

Дуже важливо щоб усі вузли були справними, і не важливо, чи купуєте ви автомобіль на вторинному ринку, чи вже є власником нового/бу автомобіля, потрібно приділяти час та увагу діагностиці авто у Дніпрі.

Що входить у діагностику автомобіля:

 • перевірка всіх технічних рідин (олії, охолоджувальна та тормозна рідини)
 • перевірка всіх елементів підвіски, починаючи з перевірки люфтів до стану сполучних компонентів + ​​перевірка амортизаторів та важелів.
 • важливо перевірити стан гальмівної системи, саме товщина колодок і знос гальмівних дисків, стан всіх шланг, направляючих.
 • обов’язково перевірка всієї електроніки, у тому числі освітлювальних приладів та датчиків – це краще робити через комп’ютер та кабель.

СТО Автомотив Сервіс – Діагностика ходової у Дніпрі.

Наша команда має багаторічний досвід та роботу з різними марками та моделями автомобілів, ми завжди готові надати повний комплекс послуг з діагностики авто у наших сервісах у Дніпрі. Наші фахівці перевірять ваш автомобіль і ви отримаєте повний звіт щодо його стану за короткий термін. Наші сервіси знаходяться на двох берегах Дніпра у доступності ближче до наших клієнтів. У кожному сервісі ви зможете провести час у кімнаті відпочинку, доки наші фахівці перевіряють ваш автомобіль.

Додаткові послуги з діагностики авто у Дніпрі:

Ми готові провести діагностику двигуна ендоскопом та всього навісного обладнання, також перевіримо стан КПП. Порекомендуємо запчастини та розхідники згідно допусків для вашого автомобіля.

Комп’ютерна діагностика Дніпро

Завдяки наявності діагностичного обладнання –  спеціалісти AVTONOTIV SERVICE відсканують всі електро-елементи вашої автівки для виявлення несправності або просто перевірки. Ми маємо софт та сканери до багатьох марок та моделей авто як з США та і Європи. Після діагностики ви отримаєте експертний висновок з усіма порадами.

Чому важливо робити діагностику ходової в Дніпрі?

Як вам відомо, від того наскільки вчасно ви мінятимете розхідники на вашому автомобілі, ресурс вашого двигуна та всіх інших вузлів буде максимально великим наскільки це можливо. А так само важливо проводити діагностику, щоб зрозуміти, чи все гаразд з іншими елементами, які ви не обслуговували на ТО. Слідкуйте за вашим автомобілем та робіть діагностику регулярно та у перевірених сервісах Автомотив Сервіс.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.