logo

Діагностика авто Дніпро

Ціна – від 390 грн

Сервiс на Калиновій

Лівий берег

вул. Петра Бикова, 33

Пн-Пт 08:00−19:00

+380 67 777 94 37

Сервiс на Слобожанському

Лівий берег

пр. Слобожанський, 29А

Пн-Нд 8:00-19:00 Без вихідних

+380 98 777 47 13

Сервiс на Перемозі 1

Правий берег

вул. Мандрикiвська, 54

Пн-Нд 8:00-19:00 Без вихідних

+380 98 777 16 30

Перелік робот по діагностиці авто:

Вiдгуки клієнтів

Діагностика авто Дніпро

Автомобіль – це комплекс механічних, електричних пристроїв та з’єднань, які в комплексі дозволяють здійснювати пересування транспортного засобу комфортно та безпечно.

Дуже важливо щоб усі вузли були справними, і не важливо, чи купуєте ви автомобіль на вторинному ринку, чи вже є власником нового/бу автомобіля, потрібно приділяти час та увагу діагностиці авто у Дніпрі.

Що входить у діагностику автомобіля:

  • перевірка всіх технічних рідин (олії, охолоджувальна та тормозна рідини)
  • перевірка всіх елементів підвіски, починаючи з перевірки люфтів до стану сполучних компонентів + перевірка амортизаторів та важелів.
  • важливо перевірити стан гальмівної системи, саме товщина колодок і знос гальмівних дисків, стан всіх шланг, направляючих.
  • обов’язково перевірка всієї електроніки, у тому числі освітлювальних приладів та датчиків – це краще робити через комп’ютер та кабель.

СТО Автомотив Сервіс – Діагностика Авто у Дніпрі.

Наша команда має багаторічний досвід та роботу з різними марками та моделями автомобілів, ми завжди готові надати повний комплекс послуг з діагностики авто у наших сервісах у Дніпрі. Наші фахівці перевірять ваш автомобіль і ви отримаєте повний звіт щодо його стану за короткий термін. Наші сервіси знаходяться на двох берегах Дніпра у доступності ближче до наших клієнтів. У кожному сервісі ви зможете провести час у кімнаті відпочинку, доки наші фахівці перевіряють ваш автомобіль.

Додаткові послуги з діагностики авто у Дніпрі:

Ми готові провести діагностику двигуна ендоскопом та всього навісного обладнання, також перевіримо стан КПП. Порекомендуємо запчастини та розхідники згідно допусків для вашого автомобіля.

Чому важливо робити діагностику?

Як вам відомо, від того наскільки вчасно ви мінятимете розхідники на вашому автомобілі, ресурс вашого двигуна та всіх інших вузлів буде максимально великим наскільки це можливо. А так само важливо проводити діагностику, щоб зрозуміти, чи все гаразд з іншими елементами, які ви не обслуговували на ТО. Слідкуйте за вашим автомобілем та робіть діагностику регулярно та у перевірених сервісах Автомотив Сервіс.